Sariv-Nuove-Rullatrici-1024x708 Sariv - Jak funguje stroj pro válcování závitu?

Jak funguje stroj pro válcování závitu, který je využíván pro drážkování u nýtů?

První krok: operátor před zpracováním nastaví technické a mechanické parametry, které je třeba respektovat. Konkrétní parametry vztahující se k jednotlivým článkům lze uložit do paměti, takže po prvním nastavení mohou být automaticky vyvolány.

Prostřednictvím zaváděcího systému, obsluhovaného lineárním motorem, se materiál, který má být drážkovaný, posouvá ve vodítku směrem k "plochým raznicím", tj. Kovovým strukturám vytvářejícím drážkování v součásti. Zejména jedna strana zůstává statická a působí jako opěrná plocha pro součást, která má být drážkována, zatímco druhá spustí drážku, která na ni působí tlak.

Drážkování je proto výsledkem deformace materiálu, nikoliv jeho odstranění.

V našem dodavatelském řetězci se drážkování provádí jak na polotovarech, jako jsou nýty, tak na trnech, a na dokončených nýtech.

Naše nové stroje jsou dva typy: jeden pro vysoké objemy výroby; a jeden pro menší velikosti, což však umožňuje rychlejší nastavení a tím i rychlejší změny ve způsobu zpracování, vhodné pro menší objemy výroby.

S cílem vyvinout techniku ​​4.0, která byla již dlouho implementována v Sarivu, nové válcovací stroje komunikují s naší firemní sítí prostřednictvím našeho MES (Manufacturing Execution System), který zaručuje plnou sledovatelnost a neustálé monitorování v každém výrobním kroku.

×

TOP

Prohledněte si naše další firemní stránky:
www.sariv-nastroje.cz
eshop.sariv.cz

Nástroje a e-shop