Trhací nýty a nýtovací matice se v automobilovém průmyslu hojně používají k montáži nosných částí konstrukce vozidla (podvozek [rám vozidla], dveřní závěsy, sloupek řízení, konstrukce sedadla atd.) a příslušenství (např. držák talířů, auto kufry, nosiče zavazadel). Pro každou aplikaci nabízíme naši technickou podporu, abychom mohli vybrat konkrétní nýt nebo matici pro použití podle vašich potřeb.

Nabízíme širokou škálu ochranných a dekorativních povrchových úprav, abychom zlepšili vzhled, trvanlivost a odolnost proti korozi našich výrobků. Dle potřeb zákazníků nabízíme také technickou dokumentaci jako PPAP, VDA, IMDS, materiálové certifikáty 3.1, rozměrové zprávy a zkoušky v solné mlze. Díky naší technické laboratoři a neustálému sledování shody výrobků prostřednictvím SPC provádíme specifické zkoušky, abychom se ujistili, že naše nýty a nýtovací matice vždy splňují standardy kvality v automobilovém průmyslu. Navíc díky interní optické selekci můžeme nabídnout standardní kvalitu dosahující nulových vad.

V květnu 2018 jsme konečně získali certifikaci IATF 16949: 2016, mezinárodní standard pro systémy řízení kvality v automobilovém průmyslu.

Nejžádanějšími nýty pro automobilový průmysl jsou konstrukční nýty navržené tak, aby měly nejvyšší mechanickou smykovou a tahovou pevnost. Náš nýt Sarilock, například s trnem s dvojitým průměrem, zajišťuje tak vysoký střihový odpor, že může být připevněn na volant vozidla. Náš nýt Saribolt se díky své odolnosti vůči vibracím a vysokým mechanickým vlastnostem používá jako upevňovací prvek na podvozku. Jinak se náš nýt z nerezové oceli Saribulb s vysokou odolností vůči korozi výfukových plynů používá při výrobě tlumičů automobilů.

×

TOP

Prohledněte si naše další firemní stránky:
www.sariv-nastroje.cz
eshop.sariv.cz

Nástroje a e-shop